Podsumowanie stycznia na cztery łapy

Pierwszy miesiąc tego roku za nami, co się u nas działo? Klawiaturę, jak co miesiąc, przejmuje Lady. 


Styczeń był nudny, szczerze. Pamiętacie projekt 62 do którego się zgłosiła Gosia i do którego chciała mnie zmusić? W końcu musiałyśmy z niego zrezygnować i na początku cieszyłam się, ale okazało się, że bardzo się nudziłam i już wolałabym ćwiczenia z Gosią, chociaż zaczęłam się uczyć obejmować pluszaka. Bez sensu, ale wszyscy wokół uważają, że to urocze, więc prawdopodobnie jest to sztuczka przydatna tylko podczas sesji zdjęciowej. 

Coś jednak robiliśmy! Wzięłyśmy udział w hasaniu z całą bandą psiaków i było super! Zdjęcia znajdziecie tutaj

 

tutajByło dużo psów, wszystkie były (przynajmniej na początku) spuszczone i swobodnie biegały. Później jedynymi psami na smyczy był Gayeri i... ja. Gayeri to chart i pobiegł za sarnami - niestety miał kaganiec i żadnej nie upolował. Gosia mnie strofuje, że na szczęście, a nie niestety, ale co ona tam wie. Ja za to pobiegłam za tropami. Dwa razy. I zupełnie na ten czas ogłuchłam na wszelkie nawoływania, liczył się tylko zapach, zwierzyna, ślady... Po drugiej ucieczce skończyłam na smyczy. Było warto. 


W tym miesiącu na blog pojawił się artykuł na stronie na temat psich emocji. Możecie go przeczytać o tutaj. Artykuł otwiera serię o psich emocjach. Nie wiem jeszcze, kiedy Gosia się weźmie za kolejne posty z tej serii, ale na pewno powstaną. 

W ostatnim tygodniu stycznia się rozchorowałam. Podrażniłam struny głosowe i jak chcę szczekać to tylko charczę, kaszlę i w ogóle nie fajnie. Nie polecam wam szczekania w środku nocy, w zimę. Chociaż... nadal będę to robić. 

To tyle, trzymajcie się, łapka!

2 komentarze:

  1. Wracajcie do zdrowia, a my też musimy powrócić do zbiorowych spacerów. W końcu nie ma jak dobra socjalizacja! :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie! :) Jeśli jesteście ze śląska to zapraszamy na nasze hasania ;)

      Usuń